Резултати такмичења из физике

April 30, 2024

Атлетика – општинско такмичење 02.04.2024.

На Општинском такмичењу из атлетике одржаном 2.4.2024.године нашу школу представљали су ученици Стошић Мирјана 8/6,  Стошић Милица 8/6,  Савић Милица 8/4,  Јана Маринковић 7/3 и Роша Максимилијан 7/2.

Ученица  Стошић Мирјана освојила је 1. место у трци на 60 метара,  резултатом  8,51 секунди и пласирала се на окружно такмичење.

Ученица Маринковић  Јана  освојила је 1. место у бацању кугле од 3 кг,  резултатом 8,93 метра и пласирала се на окружно такмичење.

Ученик Роша Максимилијан  оборио је свој лични рекорд на 300 метара,  резултатом 44,70 секунди и био је први у својој квалификационој групи и освојио 2.место.

Ученице,  Савић Милица 8/4 и  Стошић Милица 8/6,   оствариле су своје најбоље резултате у дисциплинама 600 метара и скок у вис.

Ученици су били у пратњи наставника Владимира Милошевића.

Честитамо нашим ученицима на оствареним резултатима и желимо им пуно успеха на наредним такмичењима.

Стручно веће  наставника Физичког и здравственог васпитања

У школској 2023/24. години ученици шестог разреда су били веома успешни на свим нивоима такмичења из физике.То су Василије Недељковић, Адриан Писић, Павле Јовановић, Ленка Сакан и Новак Дурковић....