ДАН ШКОЛЕ
АКТИВ ПРИРОДНИХ НАУКА

Дана 24.02.2017. године наша школа је прославила 15 година постојања. Том приликом су организоване разноврсне активности од стране Актива природних наука.

Ученици 6. и 7. разреда имали су могућност да се забаве играјући занимљиву игру о енергетској ефикасности, као и да се едукују о очувању природних ре-сурса. Могли су да науче како се енергија штеди, колико је важно да се бринемо о природи, колико негативно може човек да делује на животну средину, шта су то „пасивне куће“ и енергетски нивои и још пуно тога.

Еколошка секција је и овом приликом имала још једну испоруку сортираних чепова, а њени вредни чланови иако су били ангажовани за културно забавни програм школе, нашли су времена да покажу добру вољу и помогну око наше двогодишње хуманитарно-еколошке акције за помоћ болесној деци.

Похвала свим учесницима ових активности и желимо им пуно успеха и лепих тренутака у школском животу.

Снежана Кутлашић, предметни наставник физике и
Анета Томић, предметни наставник биологије